درباره مؤسسه فرهنگی روزبه

مجتمع آموزشي روزبه در سال ۱۳۶۸ فعّاليّت خود را آغاز نمود. اين مجتمع كه به مناسبت بزرگداشت استاد رضا روزبه، نام اين آموزگار فداكار و پرتلاش را براي خود برگزيده است، با هدف ايجاد محيطي آموزشي براي تربيت و تعليم كودكان و دانش‌آموزان ايران اسلامي تاسيس گرديده است.
فلسفه و نگرش حاكم بر سياستگزاري‌ها و فعّاليّت‌هاي مجتمع، برنامه‌ريزي براي استفاده هرچه بيشتر و بهتر از دوران تحصيل دانش‌آموزان مي‌باشد. دوراني كه دانش‌آموز مناسب‌ترين شرايط جهت آموختن و شكل‌گيري قابليت‌ها و استعدادهاي خود را داراست. به همين منظور مديريت مجتمع از آغاز تاسيس تلاش داشته تا موجبات آموزش و فراگيري هرچه بيشتر و بهتر را براي دانش‌آموزان روزبه فراهم آورده و از اين دوران حساس و تاثيرگذار زندگي تك تك دانش‌آموزان خود جهت رشد و شكوفائي استعدادهاي ايشان استفاده نمايد.
بر اساس همين ديدگاه برنامه آموزشي در مجتمع روزبه به محتوي استاندارد و مدون اعلام شده از سوي وزارت آموزش و پرورش خلاصه نشده و در هر مقطع با در نظر گرفتن شرايط و سن دانش‌آموزان برنامه‌هاي مختلف آموزشي و پرورشي جهت تعميق معلومات و همچنين تعليم علوم، فنون و مهارت‌هاي مختلف كه احيانا در برنامه معمول آموزش كشور وجود ندارد پرداخته مي‌شود.

مکان ما

آدرس:

انتهاي سئول- خ دوازده متري اوّل- خ شيخ بهائي شمالي نرسيده به ميدان پيروزان- پايين‌تر از كوچة يازدهم- درب شرقي دبستان روزبه
تلفن: ۸۸۵۴۰۶۰۳
Web: www.rouzbeh.org.ir

عکس های محل کار ما

06

400452

3

2